Připravili jsme pro Vás seznam nejčastějších dotazů ohledně funkčnosti modulů a možnosti objednání. Podrobnosti zobrazíte kliknutí na dotaz níže.

Modul je možné objednat vyplněním objednávkového formuláře. Po přijetí objednávky bude zákazníkovi vystavena zálohová faktura, na jejímž základě je možné provést platbu. Po připsání platby na účet, vystavíme zákazníkovi konečnou fakturu a zašleme instalační balík s modulem. Objednávky vyřizujeme v pracovní dny v době od 8.30 - 16.30.

Platby za EET moduly mohou být provedeny pouze bankovním převodem na účet. Platba platební kartou není v tomto případě podporována.

Poplatek za EET modul je jednorázový, což znamená, že platnost licence není časově omezena. 

Licence zahrnuje možnost stahování modulu po dobu 30 dnů od zakoupení a taktéž zodpovězení dotazů ohledně funkčnosti modulu.

Instalace, nastavení a úspěšná integrace modulu nebo jeho specifických částí může vyžadovat pokročilé znalosti systému, do kterého je modul instalován. Proto důrazně doporučujeme, aby instalaci a nastavení modulu prováděl pouze zkušený uživatel nebo přímo programátor, pro kterého jistě nebude správné nasazení modulu problém. Pro ostatní nabízíme službu instalace modulu.

Licence EET modulu je vázána na registrovanou URL adresu, modul je tedy možné využívat pouze na e-shopu běžícím na uvedené doméně.

Ano, v případě nákupu více licencí poskytujeme následující množstevní slevy:

2 licence - sleva 10%

3 licence - sleva 20%

4 - 5 licencí - sleva 30%

6 - 7 licencí - sleva 40%

8 - 10 licencí - sleva 50%